
1 191 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43006226 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 330 мм |
| Ширина ядра радіатора | 157 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.95000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 190 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101167167 |
| Розмір решітки | 330 - 158 - 42 |
| Ширина паковання | 440 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |