
2 019 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43006354 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 223 мм |
| Ширина ядра радіатора | 145 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.85000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001111793 |
| Розмір решітки | 220 - 150 - 42 |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |