
3 682 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90675 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 89 мм |
| Довжина ядра радіатора | 159 мм |
| Ширина ядра радіатора | 106 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.80000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 110 |
| Довжина паковання | 210 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272001 |
| Ширина паковання | 110 |
| для номера OE | 11422247015 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |