
2 647 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 54300 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 255 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| O випускного отвору [мм] | 21,8 |
| O впускного отвору [мм] | 21,8 |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 80 |
| Довжина паковання | 180 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | без дроту |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131135762 |
| Товщина (мм) | 32 |
| Ширина паковання | 310 |
| Якість/клас | Easy Fit |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |