
1 903 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 73655 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 260 мм |
| Ширина ядра радіатора | 138 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.84000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6913559361 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Розмір решітки | 259 X 138 X 41 mm |
| Ширина паковання | 360 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |