
2 507 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31186 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Ширина ядра радіатора | 87 мм |
| Довжина ядра радіатора | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Polo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | NRF |
| Вага (кг) | 0.74000 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131281894 |
| Кількість ребер | 10 |
| Тип системи охолодження | з водяним охолодженням |
| Товщина (мм) | 40 |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |