
3 780 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90740 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 48 мм |
| Довжина ядра радіатора | 125 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, DS5, 307, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, C30, C70, Kuga, Expert, 407, Focus, Ulysse, 508, S-Max, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, Galaxy, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.35500 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131208750 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |