
2 997 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90653 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 76 мм |
| Довжина ядра радіатора | 192 мм |
| Ширина ядра радіатора | 114 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 13 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 53131139322 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Ширина паковання | 200 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |