
1 429 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58013700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 69 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Sharan, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.50000 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272857 |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |