
2 424 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 70514 |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 135 мм |
| Ширина ядра радіатора | 198 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B3, 3, X3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.56000 |
| Тип коробки передач | ступенева/факультурна автоматична коробка передач |
| Висота паковання | 160 |
| Довжина паковання | 40 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 54131130113 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження приєднані механічно |
| Ширина паковання | 320 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |