
846 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43006228 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.74500 |
| Висота паковання | 160 |
| Довжина паковання | 245 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4600693349 |
| Розмір решітки | 234 - 158 - 42 |
| Ширина паковання | 330 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |