
527 ₴
Работаем с частными и юридическими лицами, с НДС и без
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | 01034875B |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Оригинал |
| Производитель | Corteco |
| Материал | Полиакрилат |
| Высота | 9 мм |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Внешний диаметр | 65 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вес (кг) | 0.01500 |
| Висота 1 [мм] | 8,9 |
| Висота 2 [мм] | 14,7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 45 |
| Высота упаковки | 10 |
| Длина упаковки | 90 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 64,85 |
| Зовнішній діаметр 2 [мм] | 71,2 |
| Импортирован | Да |
| Код товара | 6900375814 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина упаковки | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |