
1 995 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43003607 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 131 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Глибина ядра радіатора | 49 мм |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Suzuki, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Note, Duster, Jimny, Juke, Kangoo, Laguna, Pulsar, Qashqai, Logan, GLA-Class, A-Class, Tiida, Clio, Megane, Almera, Micra, Sandero, Scenic, B-Class, Dokker, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.75000 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101167161 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |