
1 578 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 09013701 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 95 мм |
| Ширина ядра радіатора | 63 мм |
| Глибина ядра радіатора | 46 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Volvo, Peugeot, Lancia, Fiat, Ford |
| Сумісність з моделлю | C8, 807, DS5, 307, 308, Jumpy, C-Max, RCZ, C4, C5, C30, C70, Kuga, Expert, 407, Focus, Ulysse, 508, S40, V70, V50, Mondeo, S80, Scudo, 607 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272868 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 110 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |