
3 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90732 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 208 мм |
| Ширина ядра радіатора | 148 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.43000 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 165 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131208741 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 240 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |