
5 808 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90836 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 291 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Jeep, Dodge |
| Сумісність з моделлю | S-Class, Compass, CLS, Caliber, Viano, V-Class, SLC, Vito, C-Class, GLC, Sprinter, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 3.20000 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 330 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131282984 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 330 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |