
1 516 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 82003288 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 96 мм |
| Глибина ядра радіатора | 77 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Soul, ix35, i20, Carens, Optima, Accent, I30, Rio, Pro Ceed, Tucson, Getz, Matrix, Ceed, Sportage, Cerato, i40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.35000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 110 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272889 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |