
2 881 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90717 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Довжина ядра радіатора | 103 мм |
| Ширина ядра радіатора | 133 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 14.8 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 5, Jumpy, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, 407, Focus, Fusion, 206, 207, 208, Clubman, Combo, 508, C-Elysee, S-Max, 1007, Mondeo, ASX, Scudo, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Версія | 15 LAYER |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69131139306 |
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Розмір решітки | 94-62 |
| Специфікація | ONLY OIL COOLER UNIT |
| Ширина паковання | 150 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |