
2 228 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58003093 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 118 мм |
| Ширина ядра радіатора | 96 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Sharan, Jetta, Octavia, Passat, Superb, Fabia, Leon, Q5, Q7, Toledo, Touran, A3, A4, A5, A6, Golf, Alhambra, Altea, Cordoba, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.72000 |
| Висота паковання | 120 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131217004 |
| Розмір решітки | 118 - 96 - 64 |
| Ширина паковання | 130 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |