
421 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A120347 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 62 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | H 1, ix55, Magentis, Santa Fe, Sonata, i40, Optima, Accent, Getz, Rio, I30, Carens, H-1 / Starex, Matrix, Sorento, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.40000 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 70 |
| Висота паковання | 90 |
| Довжина паковання | 90 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101156812 |
| Ширина паковання | 180 |
| код УКТЗЕД | 8421230090 |