
1 555 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 30003559 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, C-Class, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.52600 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46131272879 |
| Розмір решітки | 96 - 64 - 31 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |