
2 995 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90935 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 97 мм |
| Довжина ядра радіатора | 92 мм |
| Ширина ядра радіатора | 93 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 20 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Espace, Trafic, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 0.46000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 120 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001109533 |
| Ширина паковання | 130 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |