
1 446 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 09013700 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 94 мм |
| Ширина ядра радіатора | 62 мм |
| Глибина ядра радіатора | 50 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Mini, Fiat, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, DS5, 3, 307, 308, 5, Jumpy, Grand C4 Spacetourer, C-Max, Transit Connect, C2, C3, C4, C5, Partner, Kuga, Transit Courier, Expert, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, Fiesta, 4008, Focus, 206, 207, 208, C-Elysee, 508, S-Max, Mondeo, ASX, Scudo, Galaxy, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 0.88200 |
| Висота паковання | 65 |
| Довжина паковання | 145 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46001331968 |
| Ширина паковання | 120 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |