
636 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20035271B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.03000 |
| Висота 1 [мм] | 6,5 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 54,5 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 70 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 72 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900380174 |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |