
449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Код запчастини | A120922 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 151 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Formentor, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | DENCKERMANN |
| Вага (кг) | 0.30000 |
| Висота паковання | 100 |
| Довжина паковання | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69101156835 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8421999000 |