
3 575 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nissens |
| Код запчастини | 90832 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 160 мм |
| Ширина ядра радіатора | 138 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Nissens |
| Вага (кг) | 1.27600 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 240 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 69001334014 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 165 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |