
564 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034113B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.01000 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Висота 2 [мм] | 9,4 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 48 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 70 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 65 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375716 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 70 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |