
475 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12001192B |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Corteco |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Opel, Peugeot, Audi, Dodge, Fiat, Ford, Jeep, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Nitro, 33, Visa, 100, J5, XC70, 306, XC90, 106, BX, 204, Passat, C70, 740, V90, Escort, 80, 960, Laguna, Polo, Calibra, LNA, Probe, 850, Yugo, 940, Cherokee, 19, Frontera, A6, Iltis, Transporter, 2102, Golf, 2105, Derby, GS, CX, V40, Samba, Astra, S40, Mondeo, S60, V70, Safrane, 104, Coupe, Corsa, S70, S80, Scirocco, Kaefer, Voyager, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Corteco |
| Вага (кг) | 0.01700 |
| Висота 1 [мм] | 7 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 30 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 58 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 47 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900376032 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 58 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |