
532 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 897690 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 10 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Q5, Tiguan, Toledo, Rapid, A1, Touran, A3, A4, A5, A6, Transporter, TT, Golf, Q3, Roomster, Alhambra, Altea, Multivan, Crafter, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Вага (кг) | 0.02000 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 60 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4410535410 |
| Конструкція радіального ущільне | AW |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 8484200000 |