
784 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler INA |
| Код запчастини | 712048410 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Ширина | 18.15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | INA |
| Вага (кг) | 0.09700 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 29 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 50 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 46 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900225068 |
| Підшипники, ущільнювачі | Подшипники |
| Ширина [мм] | 18.15 |
| Ширина паковання | 50 |
| код УКТЗЕД | 8482400000 |