
7 912 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 30004473 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 633 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Van Wezel |
| Вага (кг) | 4.50000 |
| Висота паковання | 150 |
| Довжина паковання | 250 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 64131124271 |
| Негабарит | Негабарит |
| Положення/градус | 1 |
| Розмір решітки | 632 - 158 - 64 |
| Ширина паковання | 1150 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |