
2 419 ₴
Працюємо з приватними і юридичними особами, з ПДВ та БЕЗ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 913783 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 1.74 мм |
| Товщина після затягування | 1.65 мм |
| Діаметр | 89 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Бренд | Elring |
| Виконання осі | ZKS: 476.130 |
| Діаметр [мм] | 89 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900216515 |
| Монтажна товщина [мм] | 1,65 |
| Товщина (мм) | 1,74 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |